O Metodě

Tato geniální metoda je návodem, jak si můžeme vyřešit problém rychle, snadno, velmi účinně a sami. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Důležité je chtít a mít silné rozhodnutí něco ve svém životě změnit. Každý problém, který nás trápí v současnosti, a který se rozhodneme řešit, má totiž svou příčinu, kterou umí tato metoda najít a vyřešit. Po vyřešení příčiny nás problém v současnosti již netrápí a tím z našeho života mizí. O metodě se můžete dozvědět více v knize “Já to mám jinak”, na kurzech této metody, nebo na terapii za asistence terapeuta.

 

Co se mi na metodě líbí?

Je rychlá, šetrná a účinná. Jeden nepříjemný pocit odstraní během několika málo sekund nebo minut.

Na svých změnách pracujeme sami a rozhodujeme jen my, jakých výsledků chceme dosáhnout.

Cílem metody je být pohodář, který je tvůrcem svého života a ne obětí okolností.

 

Čím se tato metoda od jiných metod liší?

mnoho metod nám radí, CO máme udělat, abychom se svých problémů zbavili, ale žádná neříká, JAK to udělat, aby to opravdu fungovalo. Jak se například mám obládst nebo odpustit, když to nejde? S metodou RUŠ to lze zařídit. Rychle, účinně a šetrně.

 

Jak rychle metoda funguje?

To je individuální a záleží na nás, jak moc změnu chceme. Vždy je to mnohem rychlejší, než u ostatních metod. Často stačí jedno sezení na jeden problém, přičemž se jako bonus vyřeší současně mnoho dalších problémů.

Buď se nám pak již hezky žije, protože máme problém vyřešen, a metodu již používat nepotřebujeme, nebo na sobě chceme dále pracovat, vyřešit si další své problémy a žít spokojený a pohodový život. I tohoto dalšího cíle se dá RUŠkou velmi rychle dosáhnout. Jak rychle dosáhnout i tohoto cíle? Také je to individuální. Dohromady to ale dá nesrovnatelmě méně práce, než se třeba naučit anglicky nebo zhubnout. Stačí jen nepatrný zlomek toho, co bychom věnovali angličtině nebo posilovně a jsme šťastní. Není to geniální?