Ceník a produkty

MÍSTO pro terapie, poradenství, kurzy: Praha/ Znojmo/ nebo on-line nejen pro zahraniční klienty (Skype, Viber, Meet, Zoom, Messenger, WhatsApp… )

JAZYKY (languages): čeština/ slovenština/ angličtina (English)/ němčina (Deutsch)/ ruština

 

CENÍK: 
 

Terapie: 4 500,- Kč/ 200,- EUR/ cca 3-5h (Sezení může být i ještě kratší či delší, délka trvání odpovídá potřebám klienta, cena zůstává vždy stejná.)

Poradenství: 500,- Kč/0,5h (Na délce sezení se vždy předem dohodneme.) 

Kurzy:  1 500,-Kč/1 lekce, 3 000,- Kč/5 lekcí, 5 000,-Kč/10 lekcí. (První lekce trvá 4h, každá následující lekce 2h. V první lekci se dozvíte vše důležité o tom, jak se zorientovat ve vašich problémech a jak najít snadno řešení. V následujících lekcích budete upevňovat a procvičovat Vaše znalosti a také konzultovat Vaše výsledky a zkušenosti s lektorem a ostatními účastníky kurzu. Lekce se konají 1x týdně, zakoupené lekce si ale můžete vybírat nepravidelně dle potřeby v průběhu jednoho roku. Není tedy nutné se účastnit pravidelně každý týden. Pokud Vám Vaše nabyté znalosti budou fungovat, užívejte si svých schopností a přijďte až budete případně něco potřebovat doladit nebo připomenout. Udělám ale vše proto, abyste svůj život dokázali co nejdříve vést dle svých přání a potřeb sami, a tím pádem už nemuseli docházet na kurz vůbec;). Přesto jste samozřejmě i kdykoli potom srdečně vítáni, třeba jen tak na čaj či na kafíčko:)

Skripta ke kurzu: v ceně kurzu (nebo 299,-Kč) + poštovné

Knížka s komiksy: 99,-Kč (nebo 199,- v dárkovém balení) + poštovné

Pexeso s komiksy: 99,-Kč (nebo 199,- v dárkovém balení) + poštovné

Knížka i pexeso s komiksy jsou zábavným cvičením na to, jak se rychle zorientovat v našich problémech a najít snadno řešení.

Objednávat produkty můžete telefonicky, přes sms nebo e-mail.