Ceník a produkty

MÍSTO pro terapie, poradenství, kurzy:  

Znojmo/ nebo on-line – nejen pro zahraniční klienty (Skype, Viber, Meet, Zoom, Messenger, WhatsApp… )

JAZYKY (languages): čeština/ slovenština/ angličtina (English)/ němčina (Deutsch)/ ruština

 

CENÍK: 
 

Terapie: 4 500,- Kč/ 200,- EUR/ cca 3-5h (Sezení může být i ještě kratší či delší, délka trvání odpovídá potřebám klienta, cena zůstává vždy stejná.)

Poradenství: 500,- Kč/0,5h (za každou započatou půlhodinu, na délce sezení se vždy předem dohodneme.) 

Skupinové kurzy:  1 500,-Kč/1 lekci, 3 000,- Kč/5 lekcí, 5 000,-Kč/10 lekcí. Každá lekce trvá 2h a opakuje se podle potřeby. V první lekci se dozvíte vše důležité o tom, jak se jednoduše zorientovat ve vašich problémech a jak najít snadno řešení. Dále na řadu přijde seznam technik, kterými se rychle dostanete do nového pocitu a do nového nastavení, které Vám způsobí rychlé změny ve Vašem životě. V následujících lekcích budete upevňovat a procvičovat Vaše znalosti a také konzultovat Vaše výsledky a zkušenosti z Vašeho reálného života s lektorem a ostatními účastníky kurzu. Kurz je tedy zaměřen nejen na teorii, ale jeho hlavním cílem je především praktická stránka. Je tedy účinným nástrojem k tomu, abyste svůj život dokázali co nejdříve vést dle svých přání a potřeb sami a podle sebe. 

Individuální kurz pro jednu osobu: 2 000,-Kč za lekci (2h). Pracujeme vždy tak, aby bylo lekcí co nejméně. Mnohdy stačí k pochopení a následné používání technik jen jedna lekce.

Publikace: Dalšími pomůckami, které můžete při nácviku technik používat, jsou různé publikace, které Vám mohou zábavnou a velmi účinnou formou pomoci Vaše nové znalosti upevnit a zautomatizovat

Skripta ke kurzu: v ceně kurzu (nebo 299,-Kč) + poštovné

Knížka s komiksy: 99,-Kč (nebo 199,- v dárkovém balení) + poštovné

Pexeso s komiksy: 99,-Kč (nebo 199,- v dárkovém balení) + poštovné

Karty s komiksy: 99,-Kč (nebo 199,- v dárkovém balení) + poštovné

Knížka, pexeso i karty s komiksy jsou zábavným cvičením na to, jak se rychle zorientovat v našich problémech a najít snadno řešení.

Objednávat produkty můžete telefonicky, přes sms nebo e-mail.