O metodě

Metoda je rychlá, účinná a ulevující
a je i minikurzem!!!

 

Jak dlouho pracuji, kolika lidem jsem pomohla a jaké mám výsledky?

Pracuji přes 6 let, moje práce je kompilací těch nejlepších a nejúčinnějších nástrojů, se kterými jsem se setkala a pomohla jsem úspěšně s řešením problému několika stovkám klientů. O některých výsledcích se můžete dočíst v recenzích.

Jak vyřešit jakýkoli problém jen tak, bez sezení? 

Spousta lidí žijí svůj život úspěšně a užívají si ho. Žádné problémy nemají. A pokud náhodou ano, postupují ve 3 krocích: Mávnou nad problémem rukou, rozhlédnou se, co jiného a lepšího je tady pro ně možné, a za tím si jdou. Pokud tohle umíme, žádnou pomoc nepotřebujeme. Jsme samostatní, sebevědomí, se svým životem jsme spokojení, a nebo si ho případně měníme dle svých potřeb. Někdy máme ale s některým z těchto 3 kroků problém. Buď nás ani jeden z nich nenapadne, nebo jej nedokážeme uskutečnit, protože jsme v pasti různých pocitů a přesvědčení. Pomohu Vám vrátit se do stavu pohodáře, ve kterém jsme byli i v dětství, a ve kterém jsme tyto tři kroky uskutečňovali automaticky. Pokud jsme zpátky v tomto stavu a tyto tři kroky umíme, pak už žádnou pomoc od nikoho nepotřebujeme. Už nejsme zoufalé oběti okolností, ale nadšeně tvoříme a užíváme si to, co žijeme.

Jak sezení probíhá?

Na začátku sezení popíšete Váš problém, cílenými otázkami najdeme jádro a příčinu Vašeho problému. Zjistíme, co Váš problém způsobuje a proč vzniká. V dalších krocích určíte, co byste si místo Vaší problematické situace přáli. Tam společně zamíříme a odstraníme případné překážky a bloky, které Vám k dosažení Vašeho cíle brání. Tím uvolníme cestu k cíli a zajistíme, aby Vám Váš problém již nevznikal. Změnou Vašeho starého nastavení na nové tedy docílíme Vašeho kýženého výsledku. 

Terapie je velmi účinná a přichází po ní pocit úlevy, uvolnění a pochopení.

Terapie tímto způsobem vyřeší skutečné příčiny problému a jejich důsledky pak brzy mizí. Zažíváte pocit uvolnění, úlevy a pochopení. Rozumíte souvislostem, chápete, proč se vám nepříjemné situace děly, a podobné situace už vás dál ve vašem životě nepotkávají a nezatěžují. 

Podmínkou úspěchu je silné rozhodnutí váš problém vyřešit.

Velmi důležité pro úspěšnou terapii je chtít a mít silné rozhodnutí něco ve svém životě změnit. Tím významně napomůžete úspěšnému vyřešení Vašeho problému. Čím silnější je touha a odhodlání problém vyřešit, tím rychlejší a účinnější jsou výsledky.

Změnu vašeho života během terapie nastavujete VY!  

Při terapii jsem Vaším zkušeným a empatickým průvodcem, který Vás zve k nejvyšším možným cílům. Výsledků ale dosahujete VY svým vlastním odhodláním a přičiněním. Nejedná se tedy o práci na vaší změně bez Vaší asistence. 

Problém často vyřešíme již po prvním sezení! 

Mám vždy velkou radost, když Vašich úspěšných výsledků společně docílíme co nejrychleji a nejsnadněji. Díky změně Vašeho nastavení je řešení jakéhokoli problému velmi jednoduché. Jen je potřeba tuto skutečnost pochopit a dovolit. 

Změnit své nastavení a začít žít bez problémů je velmi jednoduché!

Jak často ráda říkám, změnit naše nastavení a žít bez problémů je tak jednoduché, až tomu nejde věřit. Ale čemu nevěříme, to se logicky nemůže stát. Vymyslíme si totiž často spoustu důvodů, proč to nejde, a najdeme spoustu důkazů, kterými toto naše přesvědčení potvrzujeme. Přitom mnoho lidí bez problémů žít umí a nemusí si vymýšlet a potvrzovat nic. Například děti nebo pohodáři. Máme tedy důkaz, že to jde! Pojďme to také umět a pojďme být opět pohodářem.

Co se mi na terapii líbí?

  1. Umí změnit klientovo nastavení na takové, jaké si přeje, tedy například na sebevědomí a úspěch.
  2. Na svých změnách pracuje klient sám a rozhoduje, jakých výsledků chce dosáhnout.
  3. Cílem sezení je být pohodářem, který je tvůrcem svého života a ne obětí okolností.

Čím se tato terapie liší od jiných?

Mnoho metod nám radí, CO máme udělat, abychom se svých problémů zbavili, ale většinou už neříkají, JAK to udělat, aby to opravdu fungovalo. Jak se například mám ovládat nebo odpustit, když to nejde? Na našem sezení si postup vysvětlíme a kýžené změny docílíme!

Jak rychle metoda funguje?

Rychlost účinků sezení je individuální. Většinou zažívají klienti výsledky HNED. Záleží však především na nás a na síle našeho rozhodnutí, neboli jak moc si změnu přejeme. Svým klientům vždy pomáhám zamířit na jejich cíl co nejvýše a dosáhnout co nejlepších výsledků co nejrychleji. Často stačí jen jedno sezení na vyřešení našeho problému, přičemž se jako bonus vyřeší současně mnoho problémů dalších. Někdy ale musí výsledky uzrát a plody přicházejí později. U našich fyzických zranění také někdy trvá, než se rána zahojí. Ale i to bývá individuální. Většinou se klienti výsledku dočkají za mnohonásobně kratší dobu, než jakou se dosud problémem trápili, nebo za jakou by se problémem trápili dál. Nicméně vždy doporučuji mentálně dovolit změnu co možná nejdříve, na druhé straně ale na výsledek netlačit a nečíhat. V takto nadšeném a současně uvolněném stavu fungují kýžené změny nejlépe.

Klient si pak umí pomoci sám.

Sezení je navíc velmi účinným minikurzemPochopíte souvislosti, zjistíte, proč se Vám Vaše problémy dějí, a získáte návod, jak si případné další problémy ve Vašem životě rychle a snadno vyřešit sami již bez pomoci terapeuta. Samozřejmě jsem Vám i nadále k dispozici případnou radou při tvoření, posílení nebo doladění Vašeho nového nastavení. Někdo pochopí princip fungování hned, někdo tento princip potřebuje natrénovat. Proč ne? I tak Vašeho kýženého výsledku dosáhnete mnohem rychleji, než kdybyste trénovali a posilovali cokoli jiného. Třeba svaly nebo angličtinu:)