O metodě

Metoda je rychlá a účinná!
Je i minikurzem!!!

 

Jak dlouho pracuji, kolika lidem jsem pomohla a jaké mám výsledky?

Pracuji přes 6 let, a moje práce je kompilací nejlepších a nejúčinnějších nástrojů, které jsem v praxi prověřila. Pomohla jsem úspěšně s řešením problému několika stovkám klientů. O některých výsledcích se můžete dočíst v recenzích.

Jak vyřešit jakýkoli problém jen tak, bez sezení? 

Mávnou nad problémem rukou, rozhlédnou se, co jiného je tady pro mě možné, a za tím si jít. Pokud tohle umíme, žádnou pomoc nepotřebujeme. Jsme samostatní, se svým životem spokojení, a případně si ho měníme dle svých potřeb sami. Někdy máme ale s řešením své situace problémy, protože jsme v pasti různých pocitů a přesvědčení. Pomohu Vám vrátit se do stavu, kdy už nejsme zoufalé oběti zmítané okolnostmi, a kdy si  tvoříme a užíváme náš život, tak jak chceme, sami. 

Jak sezení probíhá?

Na začátku sezení popíšete problém, cílenými otázkami najdeme jádro a příčinu Vašeho problému, a zjistíme, co Váš problém způsobuje a proč vzniká. V dalších krocích určíte, co jiného byste si místo Vaší problematické situace přáli. Tam společně zamíříme a odstraníme případné překážky a bloky, které Vám k dosažení Vašeho cíle brání. Uvolníme cestu k cíli a zajistíme, aby Vám Váš problém již nevznikal. Změnou Vašeho starého nastavení na nové docílíme Vašeho kýženého výsledku. 

Terapie je velmi účinná a přichází po ní pocit úlevy, uvolnění a pochopení.

Terapie vyřeší skutečné příčiny Vašeho problému a jejich důsledky brzy mizí. Zažíváte pocit uvolnění, úlevy a pochopení. Rozumíte souvislostem, chápete, proč se Vám nepříjemné situace děly, a podobné situace už Vás dál ve Vašem životě nepotkávají a nezatěžují. 

Podmínkou úspěchu je silné rozhodnutí váš problém vyřešit.

Velmi důležité pro úspěšnou terapii je chtít a mít silné rozhodnutí něco ve svém životě změnit. Tím významně napomůžete úspěšnému vyřešení Vašeho problému. Čím silnější je touha a odhodlání problém vyřešit, tím rychlejší a účinnější jsou výsledky.

Změnu vašeho života během terapie nastavujete VY!  

Při terapii jsem Vaším zkušeným a empatickým průvodcem, který Vás zve k nejvyšším možným cílům. Výsledků ale dosahujete VY svým vlastním odhodláním a přičiněním. Nejedná se tedy o práci na Vaší změně bez Vaší asistence. 

Problém často vyřešíme již po prvním sezení! 

Vašich úspěšných výsledků společně docílíme co nejrychleji a nejsnadněji. Řešení jakéhokoli problému může být velmi jednoduché. Jen je potřeba tuto skutečnost pochopit a dovolit. 

Změnit své nastavení a začít žít bez problémů je velmi jednoduché!

Změnit naše nastavení a žít bez problémů je často tak jednoduché, až tomu nejde věřit. Ale čemu nevěříme, to se logicky nemůže stát. Vymýšlíme často spoustu důvodů, proč to nejde, a nacházíme mnoho důkazů, kterými naše přesvědčení potvrzujeme. Přitom mnoho lidí bez problémů žít umí. Máme tedy důkaz, že to jde! Pojďme to také umět a pojďme být jako oni – klidní, schopní a spokojení.

Co se mi na terapii líbí?

  1. Umí změnit klientovo nastavení na takové, jaké si on přeje.
  2. Na svých změnách pracuje klient sám a rozhoduje, jakých výsledků chce dosáhnout.
  3. Cílem sezení je být tvůrcem svého života, a ne obětí okolností.

Čím se tato terapie liší od jiných?

Mnoho metod nám radí, CO máme udělat, abychom se svých problémů zbavili, ale většinou už neříkají, JAK to udělat, aby to opravdu fungovalo. Jak se například mám ovládat nebo odpustit, když to nejde? Na našem sezení si postup vysvětlíme a kýžené změny docílíme!

Jak rychle metoda funguje?

Rychlost účinků sezení je individuální. Většinou zažívají klienti výsledky HNED. Záleží však především na nás a na síle našeho rozhodnutí, neboli jak moc si změnu přejeme. Svým klientům vždy pomáhám zamířit na jejich nejvyšší cíl a dosáhnout co nejlepších výsledků co nejrychleji. Často stačí jen jedno sezení na vyřešení jejich problému, přičemž se jako bonus vyřeší mnoho problémů dalších. Vždy doporučuji mentálně dovolit změnu co možná nejdříve, na druhé straně na výsledek ani na čas netlačit. V takto uvolněném nastavení fungují kýžené změny nejrychleji.

Klient si pak umí pomoci sám.

Sezení vyřeší Váš problém, ale navíc je i velmi účinným minikurzemPochopíte souvislosti, zjistíte, proč se Vám Vaše problémy dějí, a získáte návod, jak si Vaše případné problémy ve Vašem životě rychle a snadno vyřešíte sami. I po sezení jsem Vám kdykoli k dispozici případnou radou při tvorbě nebo posílení Vašeho nastavení.