O Metodě

Terapie je rychlá, účinná a ulevující.
Je i minikurzem!!!

 

S jakou metodou pracuji, jak dlouho, kolika lidem jsem pomohla a jaké mám výsledky?

S metodou pracuji přes 6 let, je kompilací těch nejlepších a nejúčinnějších nástrojů a pomohla jsem úspěšně s řešením problému několika stovkám klientů. O některých výsledcích se můžete dočíst v recenzích.

Jak vyřešit jakýkoli problém jen tak, bez metody? 

Ve 3 krocích: Mávnu nad problémem rukou, rozhlédnu se, co jiného je tady pro mne možné, a jdu si za tím. Pokud tohle umím, žádnou metodu již nepotřebuji. Někdy máme ale s některým z těchto kroků problém. Buď nás ani jeden z nich nenapadne a nebo jej nedokážeme uskutečnit, protože jsme v pasti různých pocitů a přesvědčení. Metoda nás ale vrací do stavu pohodáře, ve kterém jsme byli i v dětství, a ve kterém jsme tyto tři kroky uskutečňovali automaticky. No a pokud jsme zpátky v tomto stavu a tyto tři kroky umíme, pak už žádné problémy řešit nepotřebujeme:)

Jak terapie probíhá?

Pokud se vám stále nedaří zbavit se problémů a za účelem nápravy se objednáte na sezení, pak dobře promyšlenými otázkami najdeme jádro vašeho problému, tedy co ho způsobuje a proč vzniká. V dalších krocích s mou případnou pomocí určíte, co byste si místo vaší problematické situace přáli. Nakonec vyřešíme příčinu problému, čímž zajistíme, aby vás už problém nezatěžoval, nenapadal a nelimitoval. Pochopením souvislostí a změnou vašeho nastavení tak brzy docílíme kýženého výsledku. 

Terapie je velmi účinná a přichází po ní pocit úlevy, uvolnění a pochopení.

Terapie tímto způsobem vyřeší skutečné příčiny problému a jejich důsledky pak brzy mizí. Zažíváte pocit uvolnění, úlevy a pochopení. Rozumíte souvislostem, chápete, proč se vám nepříjemné situace děly, a podobné situace už vás dál ve vašem životě nepotkávají a nezatěžují. 

Podmínkou úspěchu je silné rozhodnutí váš problém vyřešit.

Velmi důležité pro úspěšnou terapii je chtít a mít silné rozhodnutí něco ve svém životě změnit. Tím významně napomůžete úspěšnému vyřešení vašeho problému. Čím silnější je touha a odhodlání problém vyřešit, tím rychlejší a účinnější jsou výsledky.

Změnu vašeho života během terapie nastavujete VY!  

Při terapii jsem vaším zkušeným a empatickým průvodcem, který vás zve k nejvyšším možným cílům. Výsledků ale dosahujete VY svým vlastním odhodláním a přičiněním. Nejedná se tedy o práci na vaší změně bez vaší asistence. 

Problém často vyřešíme již po prvním sezení! 

Mám vždy velkou radost, když vašich výsledků společně docílíme co nejrychleji a nejsnadněji. Ve skutečnosti je to opravdu velmi jednoduché. Jen je potřeba tuto skutečnost pochopit a dovolit. 

Změnit své nastavení a začít žít bez problémů je velmi jednoduché!

Jak často ráda říkám, změnit naše nastavení a žít bez problémů je tak jednoduché, až tomu nejde věřit. A čemu nevěříme, to se logicky nemůže stát. Vymyslíme si totiž často spoustu důvodů, proč to nejde, a najdeme spoustu důkazů, kterými toto naše přesvědčení potvrzujeme. Přitom mnoho lidí bez problémů žít umí a nemusí si vymýšlet a potvrzovat nic. Například děti nebo pohodáři. Máme tedy důkaz, že to jde! Pojďme to také umět a pojďme být opět pohodářem.

Co se mi na terapii líbí?

  1. Umí změnit klientovo nastavení na takové, jaké si přeje, tedy například na sebevědomí a úspěch.
  2. Na svých změnách pracuje klient sám a rozhoduje, jakých výsledků chce dosáhnout.
  3. Cílem metody je být pohodář, který je tvůrcem svého života a ne obětí okolností.

Čím se tato terapie liší od jiných?

Mnoho metod nám radí, CO máme udělat, abychom se svých problémů zbavili, ale většinou už neříkají, JAK to udělat, aby to opravdu fungovalo. Jak se například mám ovládat nebo odpustit, když to nejde? Na této terapii si postup vysvětlíme a kýžené změny docílíme!

Jak rychle metoda funguje?

To je individuální. Většinou zažívají klienti výsledky HNED. Záleží však především na nás a na síle našeho rozhodnutí, neboli jak moc si změnu přejeme. Svým klientům vždy pomáhám zamířit na jejich cíl co nejvýše a dosáhnout co nejlepších výsledků co nejrychleji. Často stačí jen jedno sezení na vyřešení našeho problému, přičemž se jako bonus vyřeší současně mnoho problémů dalších. Někdy ale musí výsledky uzrát a plody přicházejí například až po 3 dnech, 3 týdnech nebo i 3 měsících. U našich fyzických zranění totiž také někdy trvá, než se rána zahojí. Ale i tam to bývá individuální. Většinou se ale klienti výsledku dočkají za mnohonásobně kratší dobu, než jakou se dosud problémem trápili, nebo by se trápili dál. Nicméně jim vždy doporučuji, aby mentálně dovolili změnu co možná nejdříve. Na druhé straně je ale upozorňuji, aby na výsledek netlačili, nečíhali a nejlépe na sezení zapomněli. V takto uvolněném stavu fungují kýžené změny úplně nejlépe.

Klient si pak umí pomoci sám.

Terapie je navíc malým ale velmi účinným minikurzemPochopíte na něm souvislosti, zjistíte, proč se Vám vaše problémy dějí, a získáte návod, jak si případné další problémy ve vašem životě rychle a snadno vyřešit sami již bez pomoci terapeuta. Samozřejmě jsem vám i nadále k dispozici případnou radou při posílení nebo doladění vašeho nového nastavení. Někdo pochopí princip fungování hned, někdo jej potřebuje natrénovat. Proč ne? I tak vašeho kýženého výsledku dosáhnete mnohem rychleji, než kdybyste trénovali a posilovali cokoli jiného. Umět zařídit změnu ve vašem životě můžete tedy natrénovat rychleji než svaly nebo angličtinu:)