O Metodě

Metoda  RUŠ je návodem, jak si můžeme vyřešit problém rychle, snadno, velmi účinně a sami. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Důležité je chtít a mít silné rozhodnutí něco ve svém životě změnit. Každý problém, který nás trápí v současnosti, a který se rozhodneme řešit, má totiž svou příčinu, kterou umí tato metoda najít a vyřešit. Po vyřešení příčiny nás problém v současnosti již netrápí a tím z našeho života mizí. O metodě se můžete dozvědět více v knize “Já to mám jinak”, na kurzech této metody, nebo na terapii za asistence terapeuta.

Co se mi na metodě líbí?

Je rychlá, šetrná a účinná. Jeden nepříjemný pocit odstraní během několika málo sekund nebo minut.

Na svých změnách pracujeme sami a rozhodujeme jen my, jakých výsledků chceme dosáhnout.

Cílem metody je být pohodář, který je tvůrcem svého života a ne obětí okolností.

Čím se tato metoda od jiných metod liší?

Mnoho metod nám radí, CO máme udělat, abychom se svých problémů zbavili, ale žádná neříká, JAK to udělat, aby to opravdu fungovalo. Jak se například mám ovládat nebo odpustit, když to nejde? S metodou RUŠ to lze zařídit. Rychle, Účinně a Šetrně.

Jak rychle metoda funguje?

To je individuální. Většinou zažívají klienti výsledky hned. Záleží však především na nás a na síle našeho rozhodnutí, neboli jak moc změnu chceme. Svým klientům vždy pomáhám zamířit co nejvýš a dosáhnout co nejlepších výsledků. Nezdržujeme se nízkými cíli. Výsledky jsou dle mých zkušeností navíc mnohonásobně rychlejší, než u ostatních metod. Často stačí jedno sezení na vyřešení našeho problému, přičemž se jako bonus vyřeší současně mnoho problémů dalších.