Skupinové kurzy:  Kurz se skládá z několika lekcí a probíhá prezenčně nebo online. Každá lekce trvá cca 2h a opakuje se podle potřeby. Už v první lekci se dozvíte vše důležité o tom, jak se jednoduše zorientovat ve vašich problémech a jak najít snadno řešení. Dále je představen seznam technik, kterými se snadno a rychle dostanete do nového pocitu a do nového nastavení, které Vám následně způsobí rychlé změny ve Vašem životě. V dalších lekcích budete upevňovat a procvičovat Vaše znalosti a také konzultovat Vaše výsledky a zkušenosti z Vašeho reálného života s lektorem a ostatními účastníky kurzu. Kurz je tedy zaměřen nejen na teorii, ale jeho hlavním cílem je především praktická stránka. Je tedy účinným nástrojem k tomu, abyste svůj život dokázali co nejdříve vést dle svých přání a potřeb sami a podle sebe. 

Individuální kurzy: Probíhají prezenčně nebo online. Počet lekcí se přizpůsobuje klientům. Protože pracujeme individuálně, mnohdy stačí k pochopení a následnému používání technik jen jedna lekce.

Publikace: Dalšími pomůckami, které lze při nácviku technik na kurzu i doma používat, jsou různé publikace, které Vám zábavnou a velmi účinnou formou pomohou Vaše nové znalosti upevnit a zautomatizovatKnížka, pexeso i karty s komiksy jsou zábavným cvičením na to, jak se rychle zorientovat v našich problémech a najít snadno řešení (myšlenkové a pocitové přenastavení).

Objednávat kurzy nebo další produkty můžete telefonicky, přes sms nebo e-mail.