O terapii

S klientem pracuji individuálně v příjemném, pohodlném a ničím nerušeném prostředí. 

Problém se snažíme vyřešit na jedné terapii, dopředu neplánujeme terapie další, jsme rozhodnutí problém vyřešit rychle a navždy.

Na terapii se klient nemusí připravovat, ale je důležité, aby byl silně rozhodnutý svůj problém vyřešit.

Před terapií nabízím kávu nebo čaj a krátce si povídáme o tom, s čím klient přichází.

Na začátku terapie pojmenujeme problém, zjistíme, co klienta trápí, a najdeme příčinu tohoto problému. Tu vyřešíme tím, že odstraníme nepříjemné pocity s ní spojené. Na naší terapii klientovi tento postup vysvětlím a klient ho poté za mého vedení používá. Po odstranění nepříjemných pocitů zkontrolujeme, jestli problém a s ním související nepříjemné pocity dál klienta zatěžují v současnosti. Pokud ne, je problém vyřešen.

Terapie trvá cca 3 až 5 hodin ale pocitově je mnohem kratší. Už v průběhu terapie často dochází k vyřešení problému, uvědomění  si souvislostí a velké úlevě. Cílem je problém na této terapii vyřešit. Po terapii klient zažívá výsledky ve svém reálném životě a případně mi po 3 dnech nebo kdykoli jindy své dojmy zavolá. Může se mnou také cokoli a kdykoli konzultovat nebo doladit. Mám velkou radost a užívám si s klienty, že je problém po našem sezení vyřešen. 

Doporučuji se na terapii dostavit svěží a odpočatý, vnímat terapii jako velkou změnu ve vašem životě, ten den si vzít například volno a po terapii se odměnit, opečovat a odpočívat.

Terapii lze provádět i online z pohodlí vašeho domova. Online terapie je  vhodná i pro cizince žijící v zahraničí.

 

Zde probíhají sezení:

Objednat se můžete e-mailem nebo telefonicky.