Reviews

Kateřina (28)

Terapii jsem navštívila z důvodu nespokojeného partnerství a veškeré povinnosti jsem vykonávala téměř sama s malým dítětem. Neustále unavená, bez energie a bez pochopení a lásky od partnera. Po terapii se vše změnilo. Opravdu jsem nečekala, že vše půjde tak hladce. Partner je jak vyměněný. Naslouchá, pomáhá, s dítětem je ve větším kontaktu, více komunikujeme a vůbec se nehádáme. Teprve teď mám pocit, že jsme rodina a vše je tak, jak má být. ❤️

Anička (20):

Před počátkem mé terapie jsem často trpěla pocity úzkosti a beznaděje. Měla jsem problémy s rozhodováním a že něco “nezvládnu” byla nejhorší myšlenka, která mě neustále doprovázela. Hned po prvním sezení se mi ulevilo. Už mi nedělá problém brát věci s nadhledem a celkový život se mi zdá poněkud lehčí. Nejenže mi RUŠ terapie pomohla s aktuální úzkostí, ale dokonce se mi zlepšily i vztahy v rodině. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí žít příjemný a bezstarostný život.

Kačka (22)

Ahoj Romi 😇 daří se mi čím dál lépe a pokračuji postupně v práci na sobě. Už po prvním sezení je cítit nepopsatelně velký rozdíl, na začátku jsem nemohla uvěřit, že i na mé problémy by to mohlo fungovat, ale opravdu je to tak. Ve společné spoluprací s úžasnou Romankou je to naprostá paráda. Její přístup k lidem je naprosto úžasný a profesionální a to je tim, že svoji práci dělá s láskou. Po 3 měsících práce na sobě se opravdu cítím neskutečně. Věci, které mi dříve dělali starosti (a že jich bylo dost), mi teď příjdou úsměvné. Tahle metoda je pro mě jasnou volbou, mohu jen doporučit všem, kteří už se nechtějí motat v kruhu.

Lada (50):

Ahojky Romanko, Tvoje RUSka mi pomohla zjistit, proč se stále cítím vystrašená, našly jsme původ a s Tebou jsem to zpravovala. Citila jsem se svobodněji a naučila jsem se milovat a přijímat druhé. Každý člověk je jedinečný, to jsi mi pomohla pochopit . RUŠka se má zažít, je o pocitech a s Tebou je milé se hledat, moc děkuji.

Alena (41):

Na terapii metodou RUŠ k Romči mě dovedla zvědavost a doporučení. A to už jsem se zařekla, že už nic „zkoušet“ nebudu. S odstupem uznávám, že po RUŠce se cítím jako znovu narozená – zbavená tzv. životní otupělosti, se kterou už žít nemusím. Citlivý přístup Romanky vřele doporučuji 🙂

Dana (55):

Je to velmi zvláštní a vlastně i úsměvné. Sami nedokážete pochopit, že TOHLE mohl ještě před nedávnem být problém…. V podstatě si ani neuvědomujete, proč jste to vlastně celý život řešili..

Martina (35):

Těšila jsem se na setkání s paní Mlátilíkovou. Věřila jsem, že mi pomůže zbavit se té černoty a smutku v sobě. A stalo se! Při odchodu jsem se cítila veselá, lehká, svobodná a šťastná. Je to, až k neuvěření. Něco škaredého toho dne ze mně odešlo a nevrátilo se. Romano, Děkuji!! S úctou, Martina.

Aneta (32):

RUŠ Terapie s Romankou mě skvěle nastartovala. Před terapií jsem byla trochu zacyklená v rutinním fungování, kde jsem zjistila, že mi chybí cíl a smysl života. Romanka mi ukázala skvělou metodu, která otvírá doslova dveře dokořán. Po terapii se mi nesmírně ulevilo! Romanka je skvělá, velice vnímavá a důsledná terapeutka! Díky silnému záměru, se kterým mi pomohla, jsem našla cestu tím správným směrem. Rychle jsem pochopila, že RUŠka funguje a že je to, přesně to, co jsem hledala! A protože jsem chtěla víc, šla jsem na kurz R1 a vyloženě se začali dít zázraky, ve všech oblastech mého života. Zlepšily se mi vztahy s lidmi z blízkého okolí, všechno se mi daří, cítím velký klid a pohodu, získala jsem si ideální práci, přestala jsem kouřit, mimoděk zmizela alergie na lepek a laktózu, a další, a další.

Líba (48)

Milá Romano, nejprve bych Ti chtěla poděkovat, za připomenutí důležitosti záměru. Každý den na svůj záměr myslím a věci se už hezky poskládaly. Od našeho říjnového setkání mě potkalo několik nepříjemností, ale podařilo se mi situaci přijmout a ustát.

Daří se mi oddělovat svůj život od cizích problémů a cítím se klidná a svobodná 🙂. Největší změnu cítím v práci, která mě zase začala naplňovat, lépe si ji organizuji a zároveň se mi daří víc odpočívat.

Metoda RUŠ mi umožnila vyčistit a přeskládat svůj život. Našla jsem odvahu zkoumat osobní minulost, postavit se čelem dávným zraněním, přijmout je a nechat odejít. Cítím se spokojená a svobodná, přestože kulisy, v nichž žiji, se nijak zvlášť nezměnily, změnila jsem se já…

Mirka:

Ahoj Romano, mám se skvěle. Před sezením jsem se cítila vyčerpaná, plná vzteku a věděla jsem, že potřebuji změnu. Po sezení jsem vyrovnaná s vědomím, že co si přejeme, to nám život poskytne.

Peťa (39)

Díky metodě RUŠ mi zmizelo ze života spousta napětí a nedorozumění… Měla jsem hodně negativních pocitů a emocí ohledně vztahů s lidmi kolem, po jejich pročištění už mě mnohé situace vůbec nevadí, a ještě větší množství z nich úplně zmizelo. Peníze, kde jsem měla pocity typu, že si je nezasloužím, není jich dost a podobné další přesvědčení, se mi vždy rozkutálely nebo jsem je musela za něco nečekaně vydat. Dnes již tomu tak není, a už je nevnímám jako obtíž, ale jako příjemnou součást života, tady na Zemi. A co mě ještě těší je, že už mi nevadí, co si o mně kdo myslí a jak mě hodnotí. A když nemá zájem se mnou třeba komunikovat, neberu si to osobně.

Dana (59):

Slavím pokroky: Měla jsem strach cestovat, protože jsem trpěla na panické ataky. Nedovedla jsem si představit, co bych dělala, kdyby na mých cestách k záchvatům došlo. A tak jsem raději ani necestovala. Ataky ale zmizely a já už jela třikrát autobusem na zájezd, a byla jsem i na 4 dny s kamarádkou v lázních. Navíc mám hezké vztahy s dětmi a nic mě nerozhází. Jak ty říkáš, to co by dřív bolelo, je mi najednou jedno. Chvíli to trvalo, ale je to tady. Muselo to dozrát.

Petra (39):

Romčo, co se týče dochvilnosti, tak úplně koukám, chodím všude včas a s takovou pohodou, úplná paráda.. A Romanko, Kubíčka úplně zbožňuju! To je tak krásný a jsem za to moc šťastná…

Marcela (40):

Romanka je laskavá, milá a empatická žena. Přesto, že mě před mou návštěvou u ní nikdy neviděla, přivítala mě s otevřeným srdcem a přátelským objetím. V tu chvíli se moje jistota, že jsem si ji vybrala správně, jěště znásobila. Přišla jsem ji požádat o pomoc s mým dlouholetým problémem, se kterým jsem si nevěděla sama rady a neuměla jsem ho nijak řešit. Od dvou let až do mých čtyřiceti se mi potily dlaně na rukou. Styděla jsem se komukoli ruku podat. Romanka mi pomohla vytvořit záměr, dodnes si pamatuji ten skvělý pocit, který ve mně tenkrát vyvolal. Romanka mně skutečně pomohla a krátce po našem setkání problém zmizel.

Jiří (33):

I když metoda RUŠ působila logicky, tak jeji snadnost přímo nabízela otázku, může toto fungovat? Tak rychle? Během sezení a následných konzultací, jsme se dotli mnoha témat, která jsem potřeboval nějakým způsobem v sobě vyřešit. Něco mělo pozvolný pozitivní efekt. Ale něco se změnilo do druhého dne. Téměř celoživotní napnuté vztahy syn-otec zmizely.

Marie (47):.

Moje první setkaní s touto metodou bylo při přednášce Karla Nejedlého. Romanka je kamarádka, proto mě napadlo že vyzkouším i to, co neznám. Pokud se mě zeptáte, jestli jsem metodě dopředu věřila nebo nevěřila, neumím odpovědět. Následující dny však ukázaly, že jí teď věřím. Člověk opravdu může mít to, co si dovolí.

Moje problémy se týkaly depresí, únavy a nespokojenosti v práci a doma. Nastal den, kdy už jsem si říkala, že to dál nejde. Moje deprese neustávaly, prášky jsou řešeni jen na chvilku, a já to přece chci vyřešit napořád. Ze sezení jsem odcházela vyčerpaná a unavená, ale velmi rychle se dostavily výsledky. Do práce přišla velká úleva a pocit vyrovnanosti, přestala jsem řešit maličkosti, křičet na všechny okolo, a zacčala jsem být spokojená s tím co mám.

Mužu si teď své problémy snadno vyřešit. S metodou RUŠ to není až takový problém, je to maličkost.

Co se týče projektu o vyřešení strachu z létání, je dobré, že si je lidé teď mohou vyřešit. Navic je to jen jeden problém ve srovnání s ostatními problémy v našem životě. Je škoda, že někteří zatím v pohodě nelítají. Souhlasím s tím, aby dostali možnost se přestat bát létat a vyřešili si to. Je to velký problém pro jednoho, ale malý pro RUŠku. Ty, co se bojíš nasednou a letět, změň svoji obavu na radost.

Zdeňka (71):

Po zhlédnutí zajímavé přednášky o Metodě RUŠ jsem si řekla, že bych to mohla zkusit a že by mi to mohla v něčem pomoct. Měla jsem v té době spoustu starostí a dělala jsem věci, které jsem dělat nemusela. Říkala jsem si ale, že musím, a velmi mě to vyčerpávalo. Dále jsem viděla chyby na ostatních a někteří reagovali nepříjemně na mě. Když jsem tyto problémy metodou RUŠ vyčistila, věci se začaly vyjvíjet jinak. Vše se postupně samo přetvářelo. Starosti, které jsem řešit nemusela, jsem už neřešila, problémoví lidé začali být příjemní a všechno bylo hezčí a růžovější. Byl to prostě zázrak

I manžel se proměnil v lepšího člověka, přitom v mých očích to byl on, kdo se měl změnit. Nicméně jeho změna k lepšímu souvisela s tím, že jsem se k němu začala chovat lépe já. Navíc jsem se vůbec nemusela snažit, šlo to sama a tak je teď u nás pohoda a manžel mi pomáhá. Je jiný, je prostě fajn a je to RUŠkou.

Krásně se mi teď daří i jiné věci např. zařizování různých záležitostí a komunikace s lidmi. Nyní jde všechno hladce a zařizování se daří bez dřívějších komplikací. Ať už lidé reagují jakkoli, není to nepříjemné, jsem v pohodě a nevytáčí mě to. Nevznikají rozepře, a tím pádem i oni reagují lépe na mě.

Metoda RUŠ může snadno pomoci v mnoha problémech. Tak málo stačí, aby se změnil pohled a postoj k problémům a k ostatním lidem. Je to zajímavé a divné, ale je to tak.

Lucie (42)

Ahoj Romčo, před sezením jsem se cítila strašně pod tlakem a byla jsem deprimovaná, často jsem brečela. Teď, když nad tím přemýšlím, tak po tom, co jsem byla u tebe už nepláču, jsem vyrovnanější a víc v klidu. Už ty moje starosti beru lehčeji a říkám si, že se to vyřeší samo.

Jiří:

Ahoj po sezení jsem v pohodě a myslím nebo už vím, že jsi mi pomohla. Není to zatím na 100% ale pomalu se to zlepšuje, moc ti děkuju změnila jsi mi život i manželství, i dcera je lepší. Posílám myšlenkama, co si přeju a co chci, a dobrý až divný, moc dík. A kdyby byl problém, který nezvládnu, zavolám Připadám si, jak když mám zlatou rybku, která mi plní přání, jen nevím, kolik jsi jich můžu přát. Ahoj a ještě jednou dík.