Bewertungen

Kateřina (28)

Terapii jsem navštívila z důvodu nespokojeneho partnerství a veškeré povinnosti jsem vykonávala téměř sama s malým dítětem. Neustále unavená, bez energie a bez pochopení a lasky od partnera. Po terapii se vše změnilo. Opravdu jsem nečekala, že vše půjde tak hladce. Partner je jak vyměněný. Naslouchá, pomáhá, s dítětem je ve větším kontaktu, více komunikujeme a vůbec se nehádáme. Teprve teď mám pocit, že jsme rodina a vše je tak, jak má být.

Anička (20):

Před počátkem mé terapie jsem často trpěla pocity úzkosti a beznaděje. Měla jsem problémy s rozhodováním a že něco “nezvládnu” byla nejhorší myšlenka, která mě neustále doprovázela. Hned po prvním sezení se mi ulevilo. Už mi nedělá problém brát věci s nadhledem a celkový život zdá se mi poněkud lehčí. Nejenže mi RUŠ terapie pomohla s aktuální úzkostí, ale dokonce se mi zlepšily i vztahy v rodině. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí žít příjemný a bezstarostný život.

Kacka (22)

Ahoj Romi 😇 daří se mi čím dál lépe a pokračuji postupně v práci na sobě. Uz po prvním sezení je cítit nepopsatelně velký rozdíl, na zacatku jsem nemohla uvěřit že i na mé problémy by to mohlo fungovat, ale opravdu je to tak. Se společnou spoluprací s úžasnou Romankou je to naprostá paráda. Jeji pristup k lidem je naprosto užasný a profesionální a to je tim že svoji práci dělá s láskou. Po 3 měsících práce na sobě se opravdu cítím neskutečné, věci, které mi dříve dělali starosti (a že jich bylo dost) mi teď příjdou úsměvné. Tahle metoda je pro mě jasnou volbou, mohu jen doporučit všem, kteří už se nechteji motat v kruhu.

Lada (50):

Ahojky Romanko, Tvoje RUSka mi pomohla zjistit, proč se stále cítím vystrašená, našly jsme původ, s Tebou jsem to zpravovala. Citila jsem se svobodněji a naučila jsem se milovat a přijímat druhé. Každý člověk je jedinečný, to jsi mi pomohla pochopit . RUŠka se ma zažít, je o pocitech a s Tebou je milé se hledat, moc dekuji.

Alena (41):

Na terapii metodou RUŠ k Romči mě dovedla zvědavost a doporučení. A to už jsem se zařekla, že už nic „zkoušet“ nebudu. S odstupem uznávám, že po RUŠce se cítím jako znovu narozená – zbavená tzv. životní otupělostí, se kterou už žít nemusím. Citlivý přístup Romanky vřele doporučuji 🙂

Dana (55):

Je to velmi zvláštní a vlastně i úsměvné. Sami nedokážete pochopit, že TOHLE mohl ještě před nedávnem být problém…. V podstatě si ani neuvědomujete, proč jste to vlastně celý život řešili..

Martina (35):

Těšila jsem se na setkání s paní Mlátilíkovou. Věřila jsem, že mi pomůže zbavit se té černoty a smutku v sobě. A stalo se! Při odchodu jsem se cítila veselá, lehká, svobodná a šťastná. Je to, až k neuvěření. Něco škaredého toho dne ze mně odešlo a nevrátilo se. Romano Děkuji!! S úctou Martina.

Peta (39)

Díky metodě RUŠ mi zmizelo ze života spousta napětí a nedorozumění… Měla jsem hodně negativních pocitů a emocí ohledně vztahů s lidmi kolem, po jejich pročištění už mě mnohé situace vůbec nevadí, a ještě větší množství z nich úplně zmizelo.. Peníze, kde jsem měla pocity typu že si je nezasloužím, není jich dost a podobné další přesvědčení, se mi vždy rozkutálely nebo jsem je musela za něco nečekaně vydat.. Dnes již tomu tak není, a už je nevnímám jako obtíž, ale jako příjemnou součást života, tady na Zemi… A co mě ještě teší je, že už mi nevadí co si o mě kdo myslí a jak mě hodnotí. A když nemá zájem se mnou třeba komunikovat, neberu si to osobně.

Dana  (59):

Slavím pokroky: Měla jsem strach cestovat, protože jsem trpěla na panické ataky. Nedovedla jsem si představit, co bych dělala, kdyby na mých cestách k záchvatům došlo. A tak jsem raději ani necestovala. Ataky ale zmizely a já už jela asi třikrát autobusem na zájezd, a byla jsem i na 4 dny s kamarádkou v lázních. Navíc mám hezké vztahy s dětmi a nic mě nerozhází. Jak ty říkáš, to co by dřív bolelo, je mi najednou jedno. Chvíli to trvalo, ale je to tady. Muselo to dozrát.

Petra (39):

Romčo, co se týče dochvilnosti, tak úplně koukám, chodím všude včas a s takovou pohodou, úplná paráda.. A Romanko, Kubíčka úplně zbožňuju! To je tak krásný a jsem za to moc šťastná…

Marcela (40):

Romanka je laskavá, milá a empatická žena. Přesto, že mě před mou návštěvou u ní nikdy neviděla, přivítala mě s otevřeným srdcem a přátelským objetím. V tu chvíli se moje jistota, že jsem si ji vybrala správně jěště znásobila. Přišla jsem ji požádat o pomoc s mým dlouholetým problémem, se kterým jsem si nevěděla  sama rady a neuměla jsem ho nijak řešit. Od dvou let až do mých čtyřiceti let se mi potily dlaně na rukou. Stydela jsem se komukoli ruku podat. Romanka  pomohla vytvořit záměr, dodnes si pamatuji ten skvělý pocit, který ve mně tenkrát vyvolal. Romanka mně skutečně pomohla a krátce po našem setkání problém zmizel.

Jiří (33):

Pred sezenim… I kdyz metoda RUŠ působila logicky, tak jeji snadnost primo nabízela otazku, muze toto fungovat? Tak rychle? Po metode. Behem sezení a následných konzultací, jsme se dotli mnoha témat, která jsem potreboval nějakým způsobem v sobe vyřešit. Něco melo pozvolný pozitivní efekt. Ale neco se zmenilo do druheho dne. Temer celoživotní změna.️